- Počasí
- Spojené státy americké
- Idaho
- Basalt
Aktuální počasí Basalt
Aktuální počasí přímo pro město Basalt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
