Aktuální počasí Bart
Aktuální počasí přímo pro město Bart. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
