- Počasí
- Rusko
- Volgograd Oblast
- Barsov
Aktuální počasí Barsov
Aktuální počasí přímo pro město Barsov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 6°C |
