- Počasí
- Španělsko
- Kastilie-La Mancha
- Barrax
Aktuální počasí Barrax
Aktuální počasí přímo pro město Barrax. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 1. 5. (09:00)
Silný déšť
Platí do 1. 5. (09:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
