Aktuální počasí Barranco de Seca
Aktuální počasí přímo pro město Barranco de Seca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 17°C |
