- Počasí
- Gambie
- Lower River
- Baro Kunda
Aktuální počasí Baro Kunda
Aktuální počasí přímo pro město Baro Kunda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 30°C |
