Aktuální počasí Barkach
Aktuální počasí přímo pro město Barkach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 14. 5. (00:00)
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
