- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Bargteheide
Aktuální počasí Bargteheide
Aktuální počasí přímo pro město Bargteheide. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 6°C |
