- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Bargteheide
Aktuální počasí Bargteheide
Aktuální počasí přímo pro město Bargteheide. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 6°C |
