- Počasí
- Švýcarsko
- Schaffhausen
- Bargen
Aktuální počasí Bargen
Aktuální počasí přímo pro město Bargen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vichřice
Platí do 30. 3. (12:00)
Nárazy větru
Platí od 30. 3. (12:00) do 30. 3. (20:00)
Náledí
Platí do 30. 3. (12:00)
Sníh
Platí do 30. 3. (15:00)
Námraza
Platí do 30. 3. (07:00)
0°C
pocitově -3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
