Aktuální počasí Bareggio
Aktuální počasí přímo pro město Bareggio. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 30. 3. (08:00) do 30. 3. (21:00)
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
