- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Bardsey
Aktuální počasí Bardsey
Aktuální počasí přímo pro město Bardsey. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
