- Počasí
- Súdán
- White Nile
- Barbīţ
Aktuální počasí Barbīţ
Aktuální počasí přímo pro město Barbīţ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 39°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
