- Počasí
- Bulharsko
- Blagoevgrad
- Barbash
Aktuální počasí Barbash
Aktuální počasí přímo pro město Barbash. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (00:00)
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
