- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Barah Khān Khēl
Aktuální počasí Barah Khān Khēl
Aktuální počasí přímo pro město Barah Khān Khēl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 5 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 21°C |
