- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Baozhen
Aktuální počasí Baozhen
Aktuální počasí přímo pro město Baozhen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 25°C |
