- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Baomei
Aktuální počasí Baomei
Aktuální počasí přímo pro město Baomei. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 27°C |
