- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Banyāni
Aktuální počasí Banyāni
Aktuální počasí přímo pro město Banyāni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 45°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 35°C |
