- Počasí
- Kambodža
- Banteay Meanchey
- Banteay Chhmar Lech
Aktuální počasí Banteay Chhmar Lech
Aktuální počasí přímo pro město Banteay Chhmar Lech. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
