Aktuální počasí Banī Ḩarb
Aktuální počasí přímo pro město Banī Ḩarb. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 30°C |
