- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeonggi-do
- Bangsicheon
Aktuální počasí Bangsicheon
Aktuální počasí přímo pro město Bangsicheon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
