- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollabuk-do
- Bangokje
Aktuální počasí Bangokje
Aktuální počasí přímo pro město Bangokje. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
