- Počasí
- Indonésie
- Východní Jáva
- Bangil
Aktuální počasí Bangil
Aktuální počasí přímo pro město Bangil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
