- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Bandra
Aktuální počasí Bandra
Aktuální počasí přímo pro město Bandra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
