- Počasí
- Spojené státy americké
- Idaho
- Bancroft
Aktuální počasí Bancroft
Aktuální počasí přímo pro město Bancroft. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
