- Počasí
- Thajsko
- Udon Thani
- Ban Wang Sombat
Aktuální počasí Ban Wang Sombat
Aktuální počasí přímo pro město Ban Wang Sombat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 29°C |
