Aktuální počasí Ban Wang Phraya Chan
Aktuální počasí přímo pro město Ban Wang Phraya Chan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 32°C |
