- Počasí
- Thajsko
- Nakhon Sawan
- Ban Wang Chang
Aktuální počasí Ban Wang Chang
Aktuální počasí přímo pro město Ban Wang Chang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 31°C |
