- Počasí
- Thajsko
- Prachuap Khiri Khan
- Ban Wang Bot
Aktuální počasí Ban Wang Bot
Aktuální počasí přímo pro město Ban Wang Bot. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
