Aktuální počasí Ban Tun Kham
Aktuální počasí přímo pro město Ban Tun Kham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 31°C |
