- Počasí
- Thajsko
- Phitsanulok
- Ban Tum
Aktuální počasí Ban Tum
Aktuální počasí přímo pro město Ban Tum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 31°C |
