- Počasí
- Thajsko
- Chiang Mai
- Ban Ton Kham
Aktuální počasí Ban Ton Kham
Aktuální počasí přímo pro město Ban Ton Kham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 28°C |
