- Počasí
- Thajsko
- Chiang Rai
- Ban Thung Sai
Aktuální počasí Ban Thung Sai
Aktuální počasí přímo pro město Ban Thung Sai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 28°C |
