- Počasí
- Thajsko
- Ratchaburi
- Ban Tham Hin
Aktuální počasí Ban Tham Hin
Aktuální počasí přímo pro město Ban Tham Hin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 28°C |
