- Počasí
- Thajsko
- Phitsanulok
- Ban Thai Yang
Aktuální počasí Ban Thai Yang
Aktuální počasí přímo pro město Ban Thai Yang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 32°C |
