Aktuální počasí Ban Thai Thawon
Aktuální počasí přímo pro město Ban Thai Thawon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 29°C |
