- Počasí
- Thajsko
- Chanthaburi
- Ban Si Phraya Bon
Aktuální počasí Ban Si Phraya Bon
Aktuální počasí přímo pro město Ban Si Phraya Bon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
