- Počasí
- Thajsko
- Chachoengsao
- Ban Saeng Thong
Aktuální počasí Ban Saeng Thong
Aktuální počasí přímo pro město Ban Saeng Thong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
