- Počasí
- Thajsko
- Phra Nakhon Si Ayutthaya
- Ban Phran
Aktuální počasí Ban Phran
Aktuální počasí přímo pro město Ban Phran. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 44°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 31°C |
