- Počasí
- Thajsko
- Udon Thani
- Ban Phasuk
Aktuální počasí Ban Phasuk
Aktuální počasí přímo pro město Ban Phasuk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 43°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 28°C |
