- Počasí
- Thajsko
- Ubon Ratchathani
- Ban Nong Faek
Aktuální počasí Ban Nong Faek
Aktuální počasí přímo pro město Ban Nong Faek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 29°C |
