- Počasí
- Thajsko
- Nakhon Phanom
- Ban Non Kham
Aktuální počasí Ban Non Kham
Aktuální počasí přímo pro město Ban Non Kham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 29°C |
