- Počasí
- Thajsko
- Chiang Rai
- Ban Mae Liap
Aktuální počasí Ban Mae Liap
Aktuální počasí přímo pro město Ban Mae Liap. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 29°C |
