- Počasí
- Thajsko
- Chiang Mai
- Ban Lai Na
Aktuální počasí Ban Lai Na
Aktuální počasí přímo pro město Ban Lai Na. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
