Aktuální počasí Ban La Nga
Aktuální počasí přímo pro město Ban La Nga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
