- Počasí
- Thajsko
- Nakhon Si Thammarat
- Ban Ko Sae
Aktuální počasí Ban Ko Sae
Aktuální počasí přímo pro město Ban Ko Sae. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
