- Počasí
- Thajsko
- Chachoengsao
- Ban Ko Mo Nueng
Aktuální počasí Ban Ko Mo Nueng
Aktuální počasí přímo pro město Ban Ko Mo Nueng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
