- Počasí
- Thajsko
- Maha Sarakham
- Ban Khok Klang
Aktuální počasí Ban Khok Klang
Aktuální počasí přímo pro město Ban Khok Klang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
