- Počasí
- Laos
- Savannahkhét
- Ban Kènghèt
Aktuální počasí Ban Kènghèt
Aktuální počasí přímo pro město Ban Kènghèt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 42°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 28°C |
