- Počasí
- Thajsko
- Udon Thani
- Ban Dung
Aktuální počasí Ban Dung
Aktuální počasí přímo pro město Ban Dung. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 35°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
